Czech
Danish
Dutch
English
French
German
Italian
Norwegian
Portuguese
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Turkish
 
Position:Home
Email:ebiz@ctia.com.cn
Related Links
Wolfram je nejběžněji používané Žáruvzdorné kovy. V podobě drátu je zásadní pro výrobu osvětlení výrobků jako například drátku a jiné zboží, kde jsou jeho vlastnosti vysoká teplota použití. Mezi jeho vlastnosti patří bod tání 3410 ° c, nízký koeficient tepelné expanze a nízký tlak par při zvýšených teplotách, spolu s dobrou elektrickou a tepelnou vodivostí.
Top Sales
Wolfram materiál
Wolfram je nejběžněji používané Žáruvzdorné kovy. V podobě drátu je zásadní pro výrobu osvětlení výrobků jako například drátku a jiné zboží, kde jsou jeho vlastnosti vysoká teplota použití. Mezi jeho vlastnosti patří bod tání 3410 ° c, nízký koeficient tepelné expanze a nízký tlak par při zvýšených teplotách, spolu s dobrou elektrickou a tepelnou vodivostí.
Wolfram tyč
1. Třída: W1, W2, W3, W4
2, Průměr: 2.0-100 mm
3. Délka: 50-1000 mm
4. Hustota: 19.2. g/cm3
5, Povrch: slinování povrchu, Forged povrchu, povrch země
Kelímek wolframu
Wolfram kelímku pece se používá hlavně pro pece růst krystalů Safír, tavící plavidlo vzácných zemin, tavící pece křemenné sklo. Podle výkresu, dodáváme všechny druhy vysokou teplotou kelímku.
Wolfram drát
1, Průměr: 0,01 mm ~ 2.00 mm
2, Třída: W1, W2, WAL1, WAL2, WAL3
3., Hustota: 19.2. g/cm3
4, Čistotu 99.92 %, 99,98 % lze také dosáhnout vyžadoval zvláštní.
5. Specifické elektrické: 0.055 Ohm x mm2/m odpor při 20 ° C.
6. Modul pružnosti: 410 kN/mm2 při 20 ° C.
Karbid wolframu tyč
1, Průměr: 0,5-50,0 mm
2, Délka: 10-500 mm
3., Hustota: 16.5 11,3 g/cm3
4. Složení: WC Co, WC TiC Co, WC TiC TaC Co
5, Povrch: povrch země
6, Mohou být navržena podle požadavků zákazníka.
Karbid wolframu opotřebení dílů
Většina tohoto karbid wolframu opotřebení dílů a důlní nástroje jsou vyrobeny z rovné WC-Co těžké kovy bez jakékoli jiné karbidy. Jemné a velmi jemných zrnité WC těžké kovy se staly dnes stále více důležitější v oblasti opotřebení částí, nástroje pro chipless tváření a řezných nástrojů pro litiny, bez železných slitin a dřeva.
Materiál měď wolframu
Produkt slitiny mědi wolframu je slinutý materiál měď wolframu, které se vyrábějí práškové metalurgie. Tvoří hustou složená nabídka tvrdost, odolnost proti a změkčující vysokoteplotní wolframu v kombinaci s dobrou elektrickou vodivost mědi.
Měděné wolframu chladiči
Wolfram mědi chladiči je složený z wolframu a mědi. Koeficient tepelné roztažnosti složené (CTE) může být navržena kontrolovat obsah wolframu, odpovídá materiálů, jako je například keramiky (Al2O3, BeO), polovodiče (Si), kovy (Kovář), atd. Produkty jsou široce aplikace v oblastech jako například rádiové frekvence, mikrovlnka, vysokého výkonu dioda balení a optický komunikační systém.
Wolframových elektrod materiál
1, Průměry: 1.0 mm-10,0 mm
2, Délka: 150 mm, 175 mm
3, Také přijímáme objednávky zvláštní specifikace wolframových elektrod.
Wolframových elektrod produkt je tradiční a výhody produktu v naší továrně. V posledních letech v továrně začala wolframových elektrod produktů výzkumu a vývoje
Stříbrný wolframu materiál
Stříbrný wolframu materiály se používají v aplikacích, průmyslové a domácí jistič, kde je důležité dobře svaru a eroze odpor. Různé známky jsou k dispozici: - vyšší stříbrné známky mají vyšší vodivost a stupně vyšší wolframu větší odolnosti proti erozi a svaru.
Materiál slitiny wolframu
Těžká slitiny wolframu obecně jsou Žáruvzdorné kovy, které mají dvoufázové kompozitů sestávající z W-Ni-Fe nebo W-Ni-Cu nebo dokonce. W-Ni-Cu-Fe, některé slitiny wolframu je přidána Co, Mo, Cr, atd. To by bylo možné i různé tvary, například rod, krychle, blok, cihla, kruh, atd.
Bar vzpurném slitiny wolframu
Vzpurném bar je pracovní nástroje přijaté za pracovní plochy poskytnout doprovodný člen v použití spojovacích prostředků dopad a včetně intermitted nástroj hlavu a zpracovávat částí s nízkou zákluz absorpci nárazu vesmířana předpokladu, že mezi vzít zatížení šok v kompresi a zkosení.
Wolfram slitiny radiační stínění
Odborníci najít, že radiace může být snížena o maxing stínění. Hustota materiálu je spojena s jeho záření zastavení schopnosti. Vyšší hustota znamená lepší palebná síla a stínění. Vzhledem k vyšší hustotu slitiny wolframu má mnohem vyšší moci zastavení než olovo. Jeho větší lineární zeslabení záření gama znamená, že méně je vyžadován pro rovné stínění. Alternativně poskytnout stejné množství stínění slitiny wolframu snížila expozice rizika než ekvivalentní olova stínění.
Language: | český | danske | Nederlands | English | française | Deutsch | italiano | norske | português | român | русский | español | Švédsky | Türk
Email : ebiz@ctia.com.cn
Copyright©2001 - 2011 CTIA E-biz Center All Rights Reserved