Czech
Danish
Dutch
English
French
German
Italian
Norwegian
Portuguese
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Turkish
 
Position:Home
Email:ebiz@ctia.com.cn
Related Links
Tungsten Refrakter metalleri en yaygın olarak kullanılanı ' dir. Tel formunda Tel filament ve yüksek sıcaklık özellikleri kullanımını nerede diğer ürünler gibi aydınlatma ürünleri imalatı için gerekli. Kendi özellikleri arasında 3410 ° c, düşük katsayısı düşük buhar basıncı ile birlikte iyi elektrik ve ısı iletkenliği yüksek sıcaklıklarda ve Genleşme erime noktası vardır.
Top Sales
Tungsten malzeme
Tungsten Refrakter metalleri en yaygın olarak kullanılanı ' dir. Tel formunda Tel filament ve yüksek sıcaklık özellikleri kullanımını nerede diğer ürünler gibi aydınlatma ürünleri imalatı için gerekli. Kendi özellikleri arasında 3410 ° c, düşük katsayısı düşük buhar basıncı ile birlikte iyi elektrik ve ısı iletkenliği yüksek sıcaklıklarda ve Genleşme erime noktası vardır.
Tungsten çubuk
1, Notu: W1 W2, W3, W4
2, Çapı: 2,0-100.0 mm
3, Uzunluk: 50-1000mm
4, Yoğunluğu: 19,2 g/cm3
5, Yüzey: atık yüzeyi, Forged yüzey zemin yüzeyi
Tungsten pota
Tungsten pota fırını, esas olarak Safir Kristal büyüme fırın, nadir toprak eritme gemi, quartz cam Eritme Fırını için kullanılır. Çiziminizi göre yüksek sıcaklık pota her türlü sağlayabilir.
Tungsten Tel
1, Çapı: 0,01 mm ~ 2,00 mm
2, Notu: W1 W2, WAL1, WAL2, WAL3
3, Yoğunluğu: 19,2 g/cm3
Özel talep 4, saflık %99.92, %99.98 de elde edilebilir.
5, Özel elektrik: 0,055 Ohm x mm2/m direnç 20 ° c
Esnekliğini 6, modulus: 410 kN/mm2, 20 ° c
Tungsten karbür çubuk
1, Çapı: 0,5-80.5 mm
2, Uzunluğu: 10-500 mm
3, Yoğunluğu: 11.3-16,5 g/cm3
4, Kompozisyon: wc Co, wc TiC Co, wc TiC TaC Co
5, Yüzey: zemin yüzeyi
6, Müşterinin gereksinimlerine göre tasarlanmış.
Tungsten karbür aşınma parçaları
Bu tungsten karbür çoğunu aşınma parçaları ve incelemesi araçları olmadan herhangi bir diğer karbonun yanı sıra düz wc-Co sert metaller yapılır. Aşınma parçaları, Yongasız şekillendirme araçları ve dökme demir, demir alaşımları ve odun kesme aletleri alanında kaliteli ve süper ince taneli wc sert metaller bugün daha önemli hale gelmiştir.
Bakır tungsten malzeme
Bakır tungsten alaşım ürün, Toz Metalurjisi tarafından üretilen Sinterlenmiş bir bakır-tungsten malzemedir. Yoğun bileşik sunan sertlik, aşınma direnci ve tungsten bakır iyi elektriksel iletkenlik ile birlikte yüksek bir yumuşama sıcaklığı oluşturmaktadır.
Bakır tungsten soğutucu
Tungsten bakır soğutucu, tungsten ve bakır bileşik olduğunu. Termal genişleme (cte) Kompozit katsayısı, seramik (Al2O3, BeO), yarı iletkenler (SI), metaller (Kovar) vb. gibi malzemelerin eşleşen akkor lamba ışığı, içeriğini denetleyerek tasarlanabilir. Yaygın olarak kullanma öyle aynı derecede radyo frekansı, mikrodalga, yüksek güçte Diod ambalaj ve optik haberleşme sistemleri alanlarında ürünlerdir.
Tungsten elektrot malzeme
1, Çapları: 1,0 mm-10.0 mm
2, Uzunluk: 150 mm, 175 mm
3, Ayrıca özel belirtiminin Tungsten elektrot siparişleri kabul.
Tungsten elektrot ürün ise geleneksel ve fabrikamızda üretilen üründe avantajları. Son yıllarda, Fabrika, tungsten elektrot ürün araştırma ve geliştirme için başladı.
Gümüş tungsten malzeme
Gümüş tungsten malzemeleri endüstri ve iç devre kesici uygulamalarında iyi kaynak ve Erozyon direnci önemli olduğu kullanılır. Çeşitli sınıflar mevcuttur: - yüksek Gümüş sınıflarda Yüksek iletkenlik ve yüksek tungsten notları büyük erozyon ve kaynak direnci olması.
Tungsten alaşım malzemesi
Tungsten ağır alaşım genellikle olan dirençli metal, w-Ni-Fe oluşan iki aşamalı kompozit olan veya w-Ni-Cu veya hatta w-Ni-Cu-Fe, bazı tungsten alaşım eklenen Co Mo, Cr, vs. Çubuk, küp, blok, tuğla, halka, vb gibi çeşitli şekillerle yapılabilir.
Tungsten alaşım bucking bar
Bucking bar, arkasında çalışma yüzeyleri etkisi bağlantı elemanları uygulanıyor ve dahil olmak üzere destek üye aracı baş intermitted sağlamak ve parçaları orada şok yüklerin sıkıştırma ve makas almaya arasında sağlanan düşük geri tepme darbe emici ayırıcı ile ele alınan bir çalışma aracıdır.
Tungsten alaşım radyasyon koruma
Uzmanlar, radyasyon maxing koruyucu olarak azaltılabilir bulmak. Bir malzemenin yoğunluğu yeteneği durdurma, radyasyon ile ilgilidir. Yüksek yoğunluk daha iyi güç durdurma ve koruma anlamına gelir. Yüksek bir yoğunluk nedeniyle, tungsten alaşım kurşun daha çok daha yüksek bir güç vardır. Onun büyük doğrusal zayıflama Gama radyasyon, daha az eşit koruma için gerekli olduğunu gösterir. Alternatif olarak eşdeğer kurşun koruyucu daha azaldı maruz kalma risklerini koruyucu tungsten alaşım eşit miktarda sağlar.
Language: | český | danske | Nederlands | English | française | Deutsch | italiano | norske | português | român | русский | español | Švédsky | Türk
Email : ebiz@ctia.com.cn
Copyright©2001 - 2011 CTIA E-biz Center All Rights Reserved